Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Vissen in het Horsterpark

terug naar overzicht

Zondag, 31 mei 2020

Het is in het Horsterpark en ook in het Vierkante Gat  mogelijk om nacht te vissen. Dit betekent in de praktijk vaak 1 of meer nachten aan de waterkant. Het betekent dat je ook zo nu en dan je behoefte moet doen.

Het Horsterpark is een losloopgebied voor honden,  mits zij hiervoor de discipline hebben om los te lopen. Op dit moment gebeurt het echter dat honden uitwerpselen van mensen vinden, het opeten en daar behoorlijk ziek van kunnen worden. Het heeft niet de voorkeur van de HSV de Graskarper dat de behoefte tijdens het vissen  gebeurt en dan ergens in de struiken wordt gedumpt, waar het door honden kan worden gevonden.
Het kan echter ook niet altijd even thuis gebeuren. De HSV vraagt hierbij medewerking van de vissers om hun behoefte altijd op een correcte manier op te ruimen, zodat ook andere parkbezoekers er geen last van hebben. Je kunt het bijvoorbeeld ook begraven.
bedenk in ieder geval hoe je dit wilt oplossen.

Op dit moment komen klachten binnen waarbij de aanleiding de behoefte van vissers zou kunnen zijn. omdat de HSv er veel aan gedaan heeft om de nachtvisvergunning te kunnen uitgeven, wordt hier om de medewerking gevraagd. Zo'n toestemming kan dan zomaar ineens afgelopen zijn. Dat willen wij en jullie toch ook niet?

Bij voorbaat onze hartelijke dank.